piątek, 1 października 2010

Krzyżówka - rozwiązanie

Osobom, które nie czytały poprzedniego posta proponuję, aby  ten ominęły i wróciły tu za chwilkę. Tym zaś, którzy zmagali się z krzyżówką nalezy się rozwiązanie. Poniżej prawidłowo wypełnione kratki:

BARDZO PRZEPRASZAM ZA JAKOŚĆ!!!

Dostałem aż 9 odpowiedzi, wszystkie prawidłowe lub prawie prawidłowe. Literek "A" o które pytałem występuje w krzyżówce 17. Dałem małą tolerancję +-1, wszyscy zmieścili się w tym przedziale. Serdecznie wszystkim dziękuję za zabawę i gratuluję!
Drobne nagrody wygrali: KASIA I RAFAŁ ORAZ MIK PAW.

3 komentarze:

froasia pisze...

Ależ tu się pozmieniało u Ciebie ... Rzadko ostatnio zaglądam, bo na diecie nie piję wina w tygodniu w ogóle. I nieco drażni mnie czytanie na jego temat. Oby już szybko się ta dieta skończyła ;)

Białe nad czerwonym pisze...

@froasia
Też niestety jestem na diecie, na szczęście piję w trakcie dużo wina. Nie jem mięsa i dodatkowo katuję się czytaniem blogów o restauracjach, przepisów kulinarnych i t.p. Taki zamiennik sobie tworzę...

Anonimowy pisze...

Women brazilian hair is Great product. the hair is excellent, I have worn it for 3 weeks and it is still very silky and tangle free. I was super nervous because my hair bundles uk is so short, but it looks amazing. Human Hair Straight Wigs ebay, Women brazilian hair bundles cuticle cut hair is absolutely amazing so thick from top to bottom! There is brazilian hair uk is great quality! Myself and my clients are always so satisfied.