sobota, 20 kwietnia 2013

ODCIENIE CZERWIENI - wyniki.

I zakończył się kolejny konkurs.

Oto prawidłowe odpowiedzi:
1. PINOT NOIR
2. CABERNET FRANC
3. TEMPRANILLO
4. CABERNET SAUVIGNON
5. MALBEC

Przyznam, że byłem pewien, że z racji marnej jakości zdjęć, zabawa będzie loteryjna. Tymczasem podaliście mnóstwo poprawnych odpowiedzi. Na 12 osób biorących udział w zabawie tylko jedna ( pozdro Mati ! :) ) nie trafiła ani jednego szczepu. Sam być może bym odgadł co jest w pierwszym i ostatnim kieliszku, ale to też bardziej na zasadzie intuicji. Tym większe gratulacje dla Was.
Aż cztery osoby podały trzy poprawne odpowiedzi, ale wszystkich zakasował Alu, który nie odgadł tylko cabernet franc. Brawo Alu, to właśnie Ty jesteś zwycięzcą!
Z Alem znam się i kumpluję od wielu lat, co może rodzić podejrzenie, że konkurs był ustawiony. Mam nadzieję, że tak nie pomyślicie. W sumie na 12 konkursowiczów znam aż sześcioro ( część realnie, część wirtualnie ). Żeby jednak wszystko było super przejrzyście postanowiłem przyznać wino pocieszenia. I tu mam zagwozdkę, bo nie jestem pewien kto zajął drugie miejsce. Trzymając się reguł, w przypadku jednakowej liczby trafień, o kolejności decydowało: "fanowanie" bloga na FB, udostępnienie posta, szybkość reakcji. Klaudia Karina i fanuje i udostępniła, Łukasz Madaj fanuje, ale nie wiem czy udostępnił, a Dariusz Bączkowski nie wiem czy fanuje. Prośba zatem do Dariusza i Łukasza o kontakt na bialenadczerwonym@gmail.com Napiszcie proszę tak do środy jak sytuacja wygląda, bo jak nie, to wino płynie do Klaudii.
Jeszcze raz dzięki ogromne wszystkim za zabawę!

7 komentarzy:

Unknown pisze...

Pozdrawiam również :DDDD

Unknown pisze...

Chciałem tylko powiedzieć że unknown pod komentarzem Ala to ja, Michał. Ponieważ w przeciwieństwie do Ala odgadłem Cabernet Franc, czuje się w pełni uprawniony, żeby do niego wparować i wypić to wino razem z nim :)

Białe nad czerwonym pisze...

No widzisz Michale, trzeba było połączy siły. Trafilibyście piąteczkę.

Alu pisze...

Dziękuje, potwierdzam że znamy się wiele lat ale konkurs został uczciwie rozegrany.
Nigdy bym nie zgadł że to cabernet franc, więc gratuluję Michale.

Luc pisze...

Przyznaję bez bicia, że zapomniałem o udostępnieniu, więc nie na mnie spaść powinien zaszczyt drugiej nagrody.

Alu pisze...

Nagroda szybko dostarczona, szybko też wypita.
Dziękuję za świetną flaszkę, warto było wziąć udział w konkursie.

Białe nad czerwonym pisze...

@Luc Dzięki Łukaszu
@Alu Niech Ci na zdrówko idzie