piątek, 14 września 2012

Konkurs WINNA FOTKA - WYNIKI

Zakończył się największy konkurs w mojej blogowej historii. Pora na wyniki.

Najwięcej głosów zdobyło zdjęcie Bogdana - aż 478 !!! GRATULACJE Bogdanie. Najlepiej mobilizowałeś swoich Znajomych do głosowania i wygrałeś ze sporą przewagą. Ta nagroda została przyznana przez Was i to dzięki Wam do Bogdana trafi butla niemieckiego rieslinga.

Sam miałem o wiele większy kłopot. Wahałem się właściwie do ostatniej chwili komu przyznać nagrodę. Przysłaliście aż 78 zdjęć. Startując z konkursem spodziewałem się, że będzie maksymalnie 10 fotek. Z takiego bogactwa bardzo ciężko było wybrać to ulubione. W końcu padło na zdjęcie Marty. Przede wszystkim dlatego, że sam lubię robić podobne fotki. Ładnie złapane Marto, brawo.

Gdyby nie zdjęcie Marty, z radością bym wybrał któreś ze zdjęć z tego kolażu. W moim oku znalazły się tuż tuż za Zwyciężczynią. Pierwsze zrobione przez Agatę jest rewelacyjnie prawdziwe, cudna jest ta nieostrość. Środkowe, wykonane przez Justynę, jest dla mnie kompozycją idealną. Prawe zaś, strzelone przez Anittę, chyba najbardziej fantazyjne w całym konkursie. Przykro mi drogie Panie, że nie miałem więcej nagród, każda z Was na nią zasłużyła. Może następnym razem.
Wśród osób lajkujących wylosowałem Huberta i Klaudię, oni otrzymają korkociągi. Mam nadzieję, że niejedno dobre wino nimi otworzą.

Chciałbym jednak przedstawić tu wszystkie zdjęcia ( mam nadzieję, że żadnego nie ominąłem ). Aby uniknąć oczopląsu podzieliłem je na kilka kategorii.

Co zrozumiałe często fotografowaliście butelki. Butelki pojedyncze, w parach, w piwnicy czy nawet na drzewie.


Jak już butelkę udało się otworzyć, to wino wlewaliście do kieliszków.
Piliście wino w pięknych okolicznościach przyrody.


Najczęściej w towarzystwie innych osób. 

A zwłaszcza pięknych kobiet. Tych zdjęć mogło być więcej:)


I całe mnóstwo innych, najróżniejszych zdjęć.


Obiecuję, że to nie jest ostatni konkurs na blogu. Wszystkim pięknie dziękuję za super zabawę.
Konkurs zorganizowałem z okazji dołączenia dwusetnego fana. Teraz jest nas ponad 500. Mam nadzieję, że choć część spośród osób, które dołączyły ostatnio, zostanie tu na dłużej.

2 komentarze:

joo pisze...

Wszystkie zdjęcia piekne - gratuluję:)

Białe nad czerwonym pisze...

Cześć Joo, miło Cię znów widzieć:)